Rychlý kontakt
+420 776 031 189

Autoplachty Marha: Výroba , montáže a servis autoplachet

Firma byla založena v roce 2000 dvěma podnikateli pod názvem Autoplachty MaZel.

Po úspěšném třináctiletém fungování společnosti přesto došlo koncem roku 2013 k ukončení sdružení a následnému převodu podílu na jediného vlastníka. V současné době působíme na trhu pod názvem Autoplachty Marha.

Od svého založení je naší specializací výroba, servis a montáže autoplachet na všechny typy nákladních vozidel od přívěsných vozíků po návěsy Jumbo. Z osvědčených lesklých hlazených plachtovin sio-line a polymar, které jsou předurčeny pro velkou provozní zátěž v celoročním provozu jsme schopni dále vyrobit atypická zastřešení, krycí plachty, stánky, přístřešky, kryty na vysokozdvižné vozíky, bazény, pískoviště, obloukové haly, sklápěcí návěsy, kontejnery, reklamní bannery atd.

Realizujeme také potisk autoplachet a bannerů jak šablonovou tak již stále se rozšiřující technologií velkoformátového digitálního tisku s ochrannou UV laminací.

Plachtoviny sio-line od belgického výrobce firmy SIOEN resp. Plachtoviny polymar od německého výrobce firmy MEHLER sváříme horkovzdušnou technologií švýcarskými automaty Uniplan  a ručními přístroji značky Leister. Autoplachty vyrábíme na míru po předchozím přesném zaměření konstrukce. Namáhaná místa náchylná k prodření jsou vždy podvařena a zesílena druhou vrstvou materiálu, která snižuje riziko prodření či prasknutí plachty v místě styku s konstrukcí. Stropní části autoplachet zpravidla vyrábíme z bílé plachtoviny, která zajistí potřebné prosvětlení nákladového prostoru. Nejčastěji používáme plachtoviny sio-line s označením B 8000 a B 9000 s hmotností 630-680 gramů na m2 a plachtovinu B 6000 o hmotnosti 900 gramů na m2, která je vhodná především k výrobě více namáhaných částí například bočních shrnovacích plachet aut a návěsů,různých střešních dílů atd. Našim zákazníkům můžeme také nabídnout certifikované materiály s nízkým stupněm hořlavosti s označením B 8103 M2 vhodné především na překrytí nákladu s vyšší teplotou.

Nedílnou součástí naší činnosti je také záruční a pozáruční servis. Opravy plachet a autoplachet jsme po odborném posouzení schopni provést i na autě či návěsu bez nutnosti demontáže autoplachty. V případě, že je poškození autoplachty většího rozsahu, jsme připraveni demontovat plachtu a následně opravit v naší provozovně. Samozřejmostí je i následná montáž zpět na nástavbu auta či návěs. Servis, zaměření a nezávazné kalkulace je po předchozí dohodě možné provést i u zákazníka.

Naším cílem je spokojený zákazník, který nás rád doporučí dále a s důvěrou se na nás sám znovu obrátí.

Vážení dopravci a zákazníci, jsme si vědomi toho, že kamion, který nejezdí tak nevydělává proto je naší snahou a cílem dobu odstavení Vašeho vozidla minimalizovat a vzniklé problémy vyřešit v co nejkratším možném reálném termínu.

Galerie

Obrázek slider | img_250-DSC01140.JPG | autoplachtyhk.comObrázek slider | img_206-DSC00586.JPG | autoplachtyhk.comObrázek slider | img_114-PC021610.JPG | autoplachtyhk.comObrázek slider | img_98-xxx.jpg | autoplachtyhk.com
www.autoplachtyhk.com | Reklamní polepy automobilů
2011 - 2014 Created by M-Design, Publikační Systém Fantom PSF 3.5


Pracuji ...